video / foto dne

pic02

Flash news

Biatlonisté ve štafetě čtvrtí

Necelých 30 sekund dělilo od medaile české biatlonisty ve smíšené štafetě. Běžci na lyžích v ní skončili pátí.

Sbírka medailí je kompletní

Běžkyně na lyžích Zuzana Holíková byla druhá ve sprintu a doplnila tak stříbrem českou medailovou sbírku.

Social hub

Olympijský tým

Trenér @cz_basketball Ronen Ginzburg získal v úterý české občanství. Poslechněte si v Olympijském podcastu, jak o něj rodák z izraelského Tel Avivu dlouho usiloval. t.co/L1Ml94mzC8

Podívejte se na medailon jednoho z nejúspěšnějších československých fotbalových ⚽️ trenérů Rudolfa Vytlačila. Pod jeho vedením získala reprezentace stříbro na mistrovství světa, stříbro na olympijských hrách a bronz na mistrovství Evropy. ▶️ t.co/HFeSFOrqf0 t.co/sfoBOwG3Ic

Olympijský oheň, který byl letos na jaře zapálen pro hry v Tokiu, ještě před oficiální štafetou s pochodní absolvuje turné po Japonsku. Od 7. listopadu bude postupně vystaven v 73 městech a obcích, kudy trasa štafety nepovede. Více se dozvíte ZDE t.co/IHM4BCxQBy t.co/reADLTNcYF

️ "Ve chvíli, kdy si stoupnete na prkno, jste jen vy a skate. Vypínám si i telefon, aby mě to nevrátilo zpátky do reality." @MaximHabanec nechce, aby ho během jízdy něco rozhodilo. t.co/FeXF561WcD