Běžkyně na lyžích Holíková byla pátá

Největší dosavadní sportovní úspěch si pátým místem v závodě na 5 km klasicky připsala běžkyně na lyžích Zuzana Holíková. Karolína Poulíková byla třináctá, Tereza Řezníková patnáctá a Pavlína Votočková dojela na 24. místě.

video / foto dne

pic02

Flash news

Biatlonisté ve štafetě čtvrtí

Necelých 30 sekund dělilo od medaile české biatlonisty ve smíšené štafetě. Běžci na lyžích v ní skončili pátí.

Sbírka medailí je kompletní

Běžkyně na lyžích Zuzana Holíková byla druhá ve sprintu a doplnila tak stříbrem českou medailovou sbírku.

Social hub

Olympijský tým

Olympijský kvíz: František Janda Suk byl na LOH v Paříží 1900 prvním diskařem v novodobé historii, který házel z otočky.

️ "Každý se dá porazit, záleží na momentálním výkonu a s tím musíte pracovat. Nejhorší je podceňovat své schopnosti." Jan Železný, trojnásobný olympijský vítěz. Už jste s ním četli tenhle inspirativní rozhovor? t.co/RV1lBsvs6C t.co/jb3Hir5Utr

24 let a stále drží ❗️ Fenomenální Jan Železný hodil 25. května 1996 na závodě v Jeně oštěp do vzdálenosti 98,48 metru. Dodnes ho nikdo nepřekonal. Sláva králi Janovi, železnému a zlatému! t.co/CcrE4RlDx7 t.co/sKV853QqmD

Přijeli na letní olympiádu s revoluční novinkou, která ovlivnila sportovní ! Podívejte se na TOP vynálezy z letních olympijských her. Mezi nimi je i jeden génius ☝️ ➡️ t.co/6yw5y4lEFM t.co/67yBTh4JOE