Český tým se zabydlel v Turecku, vlajku ponese skokanka na lyžích

Slunečné a mrazivé počasí přivítalo český tým v tureckém Erzurumu, kde v neděli 12. února odstartuje slavnostním zahájením Evropský olympijský festival mládeže 2017. Téměř sedmdesát členů výpravy se ubytovalo v komplexu kolejí.

Blok, který Češi sdílí například s domácími Turky i řadou dalších výprav, už oživila česká výzdoba v duchu té z olympijských her v Riu. Sportovci přímo z haly svého bloku vidí na jídelnu, do které musejí ujít jen pár kroků.

Slavnostní zahájení proběhne v neděli vpodvečer, zúčastní se ho i velká část české výpravy, i když někteří sportovci dají vzhledem k pondělním brzkým závodům přednost odpočinku. Českou vlajku ponese při ceremoniálu skokanka na lyžích Simona Weinlichová.

video / foto dne

pic02

Flash news

Biatlonisté ve štafetě čtvrtí

Necelých 30 sekund dělilo od medaile české biatlonisty ve smíšené štafetě. Běžci na lyžích v ní skončili pátí.

Sbírka medailí je kompletní

Běžkyně na lyžích Zuzana Holíková byla druhá ve sprintu a doplnila tak stříbrem českou medailovou sbírku.

Social hub

pic04

Olympijský tým

České pozemkářky do 18 let se blýskly na evropském šampionátu. Na domácí půdě v Rakovníku se rvaly o medaile až do konce a mají BRONZ! Jen tak dál! Foto: Český svaz pozemního hokeje pozemnihokej.cz/7…

pic04

Olympijský tým

Tohle bude mít grády! Finále Czech Bowlu, nejvyšší ligy amerického fotbalu, míří do Ostravy! Kdo se stane letošním šampionem? Buďte u toho, přímo na místě! facebook.com/CAAF…